Aydan Uysal (Türkiye)

15 yıldır profosyonel anlamda dansla ilgilenmektedir. Özellikle hiphop dalında Türkiye'nin en başarılı kadın dansçılarından biridir. Başta Ege Universitesi olmak üzere birçok farklı eğitim kurumunda ve özel dans okullarında eğitmenlik yapmaktadır.

Yurt içinde ve yurt dışında girdiği yarışmalarda dereceleri vardır. Bunlardan bazıları "Benimle Dans Eder Misin", Nike To LA, "Uluslararası Istanbul Street Dans Karnavalı"dır.

Kenan Doğulu, Atiye, Ebru Gündeş, Murat Boz, Sertab Erener, Bedük, Aygün Kazımova gibi pek çok sanatçıyla çalışmıştır.

Türkiye Dans Sporları Federasyonu'nda hakem olarak da görev almaktadır.

Şu an yer aldığı Redbull Anadolu Break şovundaki performansıyla büyük beğeni toplamaktadır.

 
   
Martin Ferretti (İsveç)

Martin dansçı ve koreograf olarak birçok kez dünya turuna çıkmış ve başarılı projelere imza atmıştır.

Ayrıca Street dans dünyasındaki en başarılı organizatörlerden birisidir.

İskandinav ülkelerindeki hiphop etkinliklerinin yanı sıra, Juste Debout-İsveç ve her sene Stockholm'de düzenlenen en tanınmış yarışmalardan biri olan STREET STAR'ın yaratıcısı ve organizatörüdür.

Martin organizasyonun yanı sıra, Åsa Folkhögskola da ders vermekte, tüm Avrupa'da workshoplar düzenlemekte ve yarışmalarda juri olarak görev almaktadır.

   
Fatou Tera (Fransa)

Fatou Paris, Fransa''nın en tanınmış ve başarılı dans okulu Studio Mrg (Motivate, Gather, Generate)'nin kurucusu ve ünlü kadın dans grubu SensuAfro'nun yaratıcısıdır.

Gençlik yıllarından itibaren bgirl, boogaloo, poppin, lockin, afrika dansları ve ragga dansında eğitim almıştır.

Avrupa'nın dışında Brezilya, Tayvan, Rusya gibi ülkelerde dansçı ve koreograf olarak yer almıştır.

Afro ve Ragga da başarısını ispatlamış olan Fatou, Fransa'da birçok sanatçıyla da çalışmaktadır ; Tiwony, Krys, Daddy Mory, vs.

   
Sir Ledgen (Amerika)

Sir Ledgen, Jamaika doğumludur. Amerika'ya taşındıktan sonra profosyonel olarak dans etmeye başlamıştır.

Dancehall'un yanı sıra, hiphop, house, popping dans türlerinde de eğitim almıştır.

Busta Rhymes video ft Nicki Minaj & Pharrell - (Twerk it Remix), Young Jean Lee's (The Shipment), International Reggae & World Music Awards (IRAWMA), Step up 3D yer aldigi performanslardan birkaçıdır.

Ulusal ve uluslararı birçok dans okulunda Dancehall Reggae dersleri vermektedir, juri koltuğunda yer almakta ve performans sergilemektedir.

Broadway Dance Center (New York) kadrolu eğitmenlerinden biridir.

   
Roxy Manzies (Kanada)

Afrika kökenli danslar ve modern dans tarzında dans eden Roxy, Toronto'nun ilk ve en önemli kadın hip hop dans topluluklarından PhemPhat'ın ilk ekibindeydi. Ekip, Destiny's Child'dan önce sahne alıyordu, ayrıca JaeBlaze'in koreografi asistanlığını yaptı.

The National Dance Theatre Company of Jamaica ile yaptığı çalışmalar sayesinde Jamaika köklerine geri döndü. Amerika'nın öncü siyahi dansçılarından Katherine Dunham ile çalışmanın yanı sıra Michele Moss'un yanında Batı Afrika Dansı üzerine eğitimler verdi.

Roxy, Decidedly Jazz Danceworks ile yaptığı çalışmalarda Nike Dance'in kadın temsilcisiydi. Kardinal Offishall, Kenan Dogulu ve SupperClub için sahne aldı ve Kanada'da 'Fairy Tales of Funk' isimli kendi şovunun yapımcılığını üstlendi.

Kanada Eğitim sisteminde, profesyonel dans topluluklarında ve Cirque de Soleil sanatçılarına dersler verdi. Kendisi lisanslı bir GYROTONIC® ve Yamuna® Body Rolling uzmanıdır ve Londra, New York, Paris, Beyrut, Çin, Türkiye ve Tayland'da hem konuyla ilgili eğitimler verdi hem de sahne aldı.

   
   
   
   
   
  2013 5. Street Dans Jürisi
   
  2012 4. Street Dans Jürisi
   
  2011 3. Street Dans Jürisi